O nás

Dlouho jsme se snažili smířit s tím, že budeme nosit to, co je dostupné na trhu. Ale prostě to nešlo... A tak na jaře 2015 vznikla první kolekce D-SOX ponáglí.

Project No. 1 - ponágle. Můžeš mít super dres, ale teprve detaily to dotáhnou k dokonalosti…tak to prostě je. To bylo řečí, že můžou být buď hezký, nebo kvalitní. Naštěstí jsme po dlouhém hledání oslovili ke spolupráci krále českýho ponožkářství a ten nám pomohl namíchat tento vražedný koktejl polypropylenu, polyamidu a elastanu. Několik měsíců poctivého testování na biku, silnici i trenažeru. Nechtěli jsme přijít s dalším tuctovým produktem. Chtěli jsme na trh dodat top věc, na kterou budeme hrdí. Ponágle, které spojují vynikající funkční vlastnosti s neotřelým designem.

Project No. 2...Jsme detailisti, víme to. A jsme na to hrdí. V detailu je síla. Proto flaše D-SOX. Designy jsou navrženy tak, aby se skvěle hodily k našim ponáglím.

Tak trochu kouzlo nechtěného…To byl project No 3. Chtěli jsme pro sebe hezký dresy. Nechtěli jsme jezdit popsaný reklamama ve všech těch fluo barvách a být jedni z mnoha. Chtěli jsme trochu vystoupit z davu. Být originální. Vznikl náš první komplet - šachovnice. Tenhle motiv byl pro nás jasná volba. Ani ve snu nás nenapadlo, že tím mezi Vámi vzbudíme takový zájem. 

Ale proč ne! Šli jsme do toho. Od té doby navrhujeme i dresy a musíme říct, že nás to fakt baví. 

Co bude dál nevíme, ale moc se na to těšíme. Vymýšlet, navrhovat, testovat a pohybovat se mezi Vámi – cyklisty je radost, která nás naplňuje…

 

Naše pilíře:

Všechny naše dresy jsou náš nápad. Nekopírujeme, nestahujeme. Přemýšlíme a navrhujeme!

Žádná výroba kdesi daleko na východě, všechny naše produkty jsou vyráběny tady u nás v České republice.

Máme rádi design. Ale na kvalitu jsme psi. Kvalita na prvním místě. Dobře se cítit, dobře vypadat. Jde to ruku v ruce.

 

 Tým D-SOX