X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

O nás

Dlouho jsme se snažili smířit s tím, že budeme nosit ponágle možná vysoký, ale jednobarevný. Ale prostě to nešlo. Jasně, černá i bílá jsou krásný barvy, ale není to trochu málo? .... A tak vznikl D-SOX.
Můžeš mít super outfit, ale teprve ponáglema to můžeš dotáhnout k dokonalosti nebo naopak úplně zazdít, tak to prostě je. Detaily o tobě prozradí nejvíc...

První nápad byl vyrábět ponágle. To bylo řečí, že můžou být buď hezký, nebo kvalitní...ale naštěstí jsme po dlouhém hledání oslovili ke spolupráci krále českýho ponožkářství a ten nám pomohl namíchat ten vražedný koktejl polypropylenu, polyamidu a elastanu.
Několik měsíců poctivého testování na trenažeru, v terénu i na silnici.....a na jaře 2016 vznikla první kolekce ponáglí D-SOX. Ponáglí, které spojují vynikající funkční vlastnosti s neotřelým designem.

Nápad číslo dvě...Jsme detailisti, víme to. A jsme na to hrdý....v detailu je síla. Proto flaše D-SOX. Designy jsou navrženy tak, aby se hodily k našim ponáglím.

Na biku už to máš vyladěný, ale co ve volném, čase? Proto nápad číslo tři a kolekce volnočasových mikin a trik D-SOX. Nemusíš toho namluvit moc a přitom toho o sobě tolik říct....Neztrácej čas tím, že budeš jako ostatní, život je přece příliš krátký na to...být nudnej!!!

Team D-SOX